Як ашваганда впливає на нервову систему?

Ашваганда — це лікарська рослина, яка тисячоліттями використовується в індійській медицині, але лише нещодавно стала відома широкій громадськості. Найважливішим здається те, що це адаптоген, тобто рослина, яка допомагає організму адаптуватися до несприятливих зовнішніх умов. Але що під цим мається на увазі? Що може бути корисним для розуміння того, як працює ашваганда, так це те, що вона впливає на нервову систему людини. Але як?

Багатьом людям рекомендується вживати ашвагандху в моменти підвищених фізичних і розумових зусиль, коли необхідно підтримувати достатньо високу концентрацію та концентрацію, незважаючи на нижчі природні можливості організму, спричинені, наприклад, тимчасовими порушеннями в харчуванні або коротшим сном тощо. Насправді ашваганда допомагає в таких ситуаціях, що робить її ще цікавішою та вартою того, щоб на неї придивитися ближче.

Ашваганда – що робить її ефективним адаптогеном?

Як і у всіх випадках, у випадку з ашвагандою її адаптогенні властивості можливі завдяки наявності в організмі людини специфічних речовин, що впливають на її нервову систему. До них належать: вітаноліди, багатим джерелом яких є ашваганда. Доведено, що речовини цього типу володіють антибактеріальними і навіть протираковими властивостями, що лише підтверджує оздоровчу природу кореня з Далекого Сходу.

Ашваганда в організмі людини має регулюючий вплив на секрецію т. зв гормон стресу – кортизол. Це, в свою чергу, дозволяє мінімізувати рівень стресу в організмі і, таким чином, його негативний вплив на організм. Ашваганда має заспокійливу та заспокійливу дію, що дозволяє нам краще адаптуватися до негативних зовнішніх факторів, наприклад, у стресових ситуаціях. Це основна причина зростання популярності дієтичних добавок, що містять ашвагандху.

Які переваги вживання ашвагандхи?

Звичайно, тривалий вплив стресу, навіть при вживанні ашвагандхи, позначиться на нашому здоров’ї, тому краще якомога швидше обмежити стресові ситуації в нашому житті. Однак варто зазначити, що подолання стресу — не єдина перевага вживання ашвагандхи. Які ще дії слід розглядати в цих термінах?

Ашваганда також може бути використана як екстрена допомога при лікуванні цукрового діабету, оскільки вона сприяє зниженню його рівня в крові. Крім того, він також має протизапальні властивості – і разом із зазначеними раніше значно покращує роботу імунної системи. Ще одним цікавим ефектом ашвагандхи є її вплив на функціонування щитовидної залози, особливо при діагностованому гіпотиреозі. Він також позитивно впливає на організм фізично активних людей, а останні дослідження також показують, що він здатний підтримувати організм під час схуднення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *