Які вітаміни та мінерали потрібно приймати спортсменам?

Людському організму для нормального функціонування потрібна певна кількість різних типів речовин. Коли воно піддається різним видам роботи, зусиль і т. д. – потреба в ньому зростає, і, отже, ми зобов’язані забезпечити його ще більшою кількістю поживних речовин для підтримки правильного розвитку організму, здоров’я, імунітету, працездатності і т. д. В іншому випадку, це може призвести до серйозних ускладнень, таких як різного роду травми, травми і захворювання.

Усе це означає, що забезпечення організму належною кількістю поживних речовин і задоволення його потреб має бути важливою частиною повсякденного життя. Однак у випадку спортсменів це особливо важливо, оскільки можна сказати, що вони надмірно використовують своє тіло, що спричиняє надмірне споживання поживних речовин. На щастя, існують різні способи впоратися з цим, і один із них – відповідні вітамінно-мінеральні добавки. Але який препарат підійде?

Вітамінні комплекси для спортсменів – чи варто їм довіряти?

Вітамінні комплекси – це, простіше кажучи, добавки, що містять кілька вітамінів і часто збагачені мінералами. У цьому випадку це будуть перш за все мінерали, важливі в контексті занять спортом. Звичайно, у переважній більшості випадків всі поживні цінності повинні надходити в організм через правильно збалансовану дієту – навіть у випадку спортсменів. Однак є кілька ситуацій, коли варто подумати про доповнення вітамінами та мінералами.

Полівітаміни в першу чергу можуть бути рекомендовані до вживання лікарем або дієтологом для того, щоб відновити запаси організму багатьма поживними речовинами після травм, захворювань і травм. Також у відновлювальний період полівітаміни можуть забезпечити організм необхідними інгредієнтами, які допоможуть йому швидше відновитися. Є багато можливостей, і перш за все, якщо фахівець рекомендує їх використання, то ви повинні абсолютно дотримуватися рекомендацій. Однак варто підібрати правильні полівітаміни, що буде особливо важливо для спортсменів.

На які поживні речовини спортсменам слід стежити?

Безсумнівно, дієта спортсмена може кардинально відрізнятися від дієти людини, яка займається фізичною активністю, але тільки на любителя. З цієї причини варто уважніше придивитися до того, на які поживні речовини спортсменам слід особливо звернути увагу. Як ви можете здогадатися, це будуть усілякі речовини, які організм втрачає під час тренувань, тобто водорозчинні вітаміни, а також широко відомі як електроліти.

Однак, звичайно, ми не можемо забувати про абсолютні основи будь-якої дієти, тобто вуглеводи та білки. Це інгредієнти, які найбільше живлять наші м’язи та дають нам енергію для виконання навіть найінтенсивніших тренувань. Це означає, що без їх достатнього надходження організм не зможе виконувати вправи в належному обсязі. Саме з цієї причини варто придбати т.зв білкові та вуглеводні добавки та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *