Булава земна в спорті – чому варто використовувати?

Tribulus terrestris, також відомий як Tribulus terrestris, є рослиною, яка походить з Європи та Азії. Століттями його використовували в природній медицині завдяки його оздоровчим властивостям, зокрема зміцненню імунної системи та покращенню сексуальної функції. Однак не тільки в природній медицині булава знаходить своє застосування – останнім часом її роль у спорті все більше оцінюється.

Земна булава і атлети

Булава стала популярною серед спортсменів, в основному завдяки своїм зміцнюючим властивостям і підвищенню фізичної працездатності. Містить сапоніни, які впливають на рівень тестостерону в організмі. Тестостерон – це гормон, який відповідає за розвиток м’язової маси, сили, витривалості та загальної фізичної працездатності. Тому підвищення рівня тестостерону в організмі може позитивно позначитися на спортивних результатах.

Дослідження показали, що добавка Tribulus terrestris може підвищити рівень тестостерону на 16% у чоловіків і на 52% у жінок. Однак майте на увазі, що підвищення рівня тестостерону також може мати негативні побічні ефекти, такі як акне, перепади настрою та проблеми з печінкою. Тому перед початком прийому Tribulus terrestris слід проконсультуватися з лікарем.

Інші переваги використання меленої булави в спорті

Крім підвищення рівня тестостерону, булава також має інші переваги для спортсменів. Він містить флавоноїди, які мають протизапальні та антиоксидантні властивості, які можуть допомогти у відновленні м’язів після тренувань. Крім того, Tribulus terrestris має сечогінні властивості, що допомагає підтримувати водно-електролітний баланс організму та зменшує ризик набряків.

Tribulus terrestris також може допомогти при схудненні. Він містить лінолеву кислоту, яка сприяє втраті жиру в організмі за рахунок збільшення швидкості метаболізму та спалювання жиру.

Як використовувати Tribulus terrestris?

Tribulus terrestris доступний у різних формах, у тому числі як дієтична добавка або як мелена трава. Найкращий спосіб використання Tribulus terrestris – це доповнення. Дозування залежить від продукту, тому перед застосуванням уважно читайте етикетку, проконсультуйтеся з лікарем і вибирайте препарати з офіційних джерел продажу.

Також важливо вибирати якісну продукцію, яка виробляється перевіреними компаніями. На жаль, на ринку є і неякісна продукція, яка може містити шкідливі для здоров’я речовини. Тому, перш ніж купувати добавку Трибулус, слід ретельно вивчити компанію, яка її виробляє.

Резюме

Tribulus terrestris – це рослина, яка століттями використовувалася в природній медицині завдяки своїм лікувальним властивостям. В останні роки булава стала популярною серед спортсменів завдяки своїм зміцнюючим і підвищуючим працездатність властивостям. Добавки Tribulus terrestris можуть підвищити рівень тестостерону, що позитивно впливає на спортивні результати. Однак майте на увазі, що підвищення рівня тестостерону також може мати негативні побічні ефекти. Тому перед початком прийому Tribulus terrestris слід проконсультуватися з лікарем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *